• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 123

15876354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535820 15876354 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m² (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Ludowej. Lokal składa się z p...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 900 PLN (8 180 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15577452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21701989 15577452 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8 piętrach znajduje się 85 mieszkań, w budynku B na 11 piętrach ogółem 132 mieszk...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

712 404 PLN (13 200 zł/m2)

2
1
53.97 m2
2026
15729949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24770001 15729949 Luksusowy apartament w sercu Poznania – Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym luksusem. To propozycja...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 550 000 PLN (23 699 zł/m2)

3
2
107.6 m2
1880
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
15896049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966046 15896049 Buk - Wielka Wieś - mieszkanie 2-pokojowe, 44 m2, wykończone, z pięknym widokiem Mieszkanie 2 pokojowe : - na osiedlu PRZY DWORKU wybudowane przez JAKON - na II piętrze, ostatnim - nie ma nikogo powyżej - sąsiedzi spokojni - starannie wykończone a p...

Buk (Wielka wieś) (Wielkopolskie, gm. Buk)

420 000 PLN (9 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 REZERWACJA Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i cic...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15895067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27957087 15895067 Piła - centrum ul. Okrzei koło "samolotu" Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 25 m.kw. usytuowana na czwartym w bloku z zasobów PSML-W - blok - czwarte i ostatnie piętro - mieszkanie środkowe - okno PCV - ogrz...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

139 000 PLN (5 560 zł/m2)

1
-
25 m2
-