• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15896049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966046 15896049 Buk - Wielka Wieś - mieszkanie 2-pokojowe, 44 m2, wykończone, z pięknym widokiem Mieszkanie 2 pokojowe : - na osiedlu PRZY DWORKU wybudowane przez JAKON - na II piętrze, ostatnim - nie ma nikogo powyżej - sąsiedzi spokojni - starannie wykończone a p...

Buk (Wielka wieś) (Wielkopolskie, gm. Buk)

420 000 PLN (9 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 REZERWACJA Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i cic...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15895067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27957087 15895067 Piła - centrum ul. Okrzei koło "samolotu" Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 25 m.kw. usytuowana na czwartym w bloku z zasobów PSML-W - blok - czwarte i ostatnie piętro - mieszkanie środkowe - okno PCV - ogrz...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

139 000 PLN (5 560 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15850392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26994632 15850392 Środa Wielkopolska ; ul. Dąbrowskiego 43 a , praktyczne centrum Środy ; trzy niezależne pokoje po generalnym remoncie ! 62 m2 , II p w niskim bloku , balkon , piwnica 15 m2 ; całość gustownie wykończona , osobno WC , klimatyzacja ; kuchnia w pełni w...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

499 000 PLN (8 048 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15885270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721739 15885270 Oferta dla poszukujących OKAZJI cenowej!!!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. ok. 61,92 m2 położonego w miejscowości Bierzglin - ok. 5 km od Wrześni!Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 6,40 m2 i pomieszczenia gospo...

Bierzglin (Wielkopolskie, gm. Września)

209 000 PLN (3 375 zł/m2)

3
1
61.92 m2
-
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15870827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440642 15870827 Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest KLIMATYCZNE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji WYSOKA JAKOŚĆ WNĘTRZ , sto...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15894984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27954435 15894984 NOWOCZESNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE !!! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania i wolnego od ręki - to ta oferta jest dla Ciebie!!! Przedmiotem oferty jest atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal mieszkalny o pow. użytkowej 47...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

349 000 PLN (7 426 zł/m2)

2
-
47 m2
1964