• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15875225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525524 15875225 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Kamionnej – ul. Poznańska 6. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m², idealne dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, które zapewniają dużą przestronność i m...

Kamionna (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

250 000 PLN (4 310 zł/m2)

3
1
58 m2
1900
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15875099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525523 15875099 Przedstawiam przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 100,5 m², zlokalizowane na 2. piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. To propozycja dla osób, które cenią połączenie klasycznej, kamera...

Jarocin (Wielkopolskie, gm. Jarocin)

499 999 PLN (4 975 zł/m2)

3
1
100.5 m2
1903
15894630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946958 15894630 Mieszkanie 3-pokojowe 65,18 m² - Łazarz - Park Kasprowicza ul. Jarochowskiego, PoznańNa sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicybloku z lat 50., bezpośrednio przy terenach zielonych Parku Kasprowicza i Are...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 724 zł/m2)

3
1
65.18 m2
1955
15734193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815281 15734193 Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego APARTAMENTU z TARASEM z którego masz widok na las, z MIEJSCEM POSTOJOWYM w hali garażowej i komórką lokatorską. Oto twoja nieruchomość !!! Prezentujemy nieruchomość o łącz...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15894091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Krajence - dla Ciebie! 27923162 15894091 Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe z garażem i dużą piwnicą - KrajenkaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,92 m2 (powierzchnia całkowita 72,21m2), położone na parterze kamienicy w spokojnej części Krajenki.Lokal j...

Krajenka (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

285 000 PLN (3 958 zł/m2)

2
1
72 m2
1933
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15478213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19455242 15478213 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na obejrzenie tego wyjątkowego mieszkania. Nie przegap okazji, by zamieszkać w sercu Konina!Ogrzewanie miejskie dostępne w mieszkaniu zapewnia ciepło i przytulność bez względu na pogodę za oknem.Mieszkanie dostępn...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

340 000 PLN (8 947 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15621909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634358 15621909 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
-
46 m2
2025