• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15621904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634351 15621904 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634356 15621898 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (6 585 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15621910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634347 15621910 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 756 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15621919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634359 15621919 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

419 000 PLN (7 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634350 15621918 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15621913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634344 15621913 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15876353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535819 15876353 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m², ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m², położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na spokojnym osiedlu Jadwiżyn. Nieruchomość znajduje s...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021
12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021