• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 301

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, 2 garaże Lusówko, gm. Tarnowo PodgórnePolecam jako funkcjonalną ,,kostkę'' z przyziemiem gospodarczym i dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w je...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15794693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077935 15794693 Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 1444 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta.Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, uzupełniające: zabu...

Marcinki (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

659 685 PLN

-
-
7761 m2
-
15753443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25197264 15753443 DOM NA SPRZEDAŻ W BUDZYNIU Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER: - salon z kuchnią o pow. 24,40 m 2 - pok...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

850 000 PLN (4 857 zł/m2)

7
2
175 m2
-
15893393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 92 m², 3 pokoje, balkon, garaż 27910110 15893393 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m², położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. Nieruchomość łączy wysoki stand...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 520 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
2
92 m2
2019
15893329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27907161 15893329 NA SPRZEDAŻ DOM W SOKOLCU (gmina SZAMOCIN) Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 102,00 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 1360 m 2 . Dom parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwnicz...

Sokolec (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

290 000 PLN (2 843 zł/m2)

4
-
102 m2
1950
15886949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w kamienicy z potencjałem, Wilda 27771972 15886949 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m², położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno dl...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

949 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
2
129 m2
1930