• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 250

15706823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczno - ewwntowy 950m2 24309387 15706823 Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową?Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany klub „Epoka” - miejsce z duszą i ugruntowaną pozycją na rynku. Obi...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

1 050 000 PLN (1 105 zł/m2)

12
-
950 m2
2004
15898038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo uslugowy z potencjałem !! 28021423 15898038 TYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁACZNOŚĆNa sprzedaż 23 kamienicy w samym centrum Szamocina. Niegdyś prężnie działający Dom Towarowy.Całe pierwsze piętro oraz poddasze. Możliwość przerobienia na mieszkania lub adaptacji na lokalne usługowe. Przyłąc...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

500 000 PLN (1 377 zł/m2)

11
-
363 m2
-
15898037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek wypoczynkowy przy jeziorze 28021424 15898037 Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Stryjewskim - Idealne Miejsce na Relaks i Aktywny WypoczynekNa sprzedaż wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczym rejonie Pojezierza Krajeńskiego, w granicach Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek zn...

Dźwierszno Małe (Wielkopolskie, gm. Łobżenica)

2 100 000 PLN (840 zł/m2)

12
-
2500 m2
-
15214511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12803274 15214511 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), w zabudowie pierzejowej, w ciąg...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 200 000 PLN (1 054 zł/m2)

12
1
1139 m2
1900
15487348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19668250 15487348 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15473564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19365863 15473564 Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15897629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28007496 15897629 Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjny budynek użytkowy położony na obszernej, doskonale usytuowanej działce w Raszkowie. Uniwersalny obiekt nadaje się pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacji i świ...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (5 322 zł/m2)

11
1
451 m2
2012
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-