• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 311

15724945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666362 15724945 Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale przygotowanej nieruchomości komercyjnej w samym sercu Kostrzyna...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

22 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
396 m2
2008
15170750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11570110 15170750 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni.Powierzchnia lokalu ok. 15 m2, ekspozycja okienna od ulicy Fabrycznej. Na kon...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

950 PLN (63 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14685334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2973092 14685334 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:POMIESZCZENIE o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność edukacyjno-psychologiczno-pedagogiczną, rehabilitację, gabinet, biuro, działalnoś...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

900 PLN (50 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15761357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25381024 15761357 Mamy ciekawą propozycję dla osób które chcą mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji Poznania  i jednocześnie mieć biuro pod ręką lub prowadzić tam firmę. Do wynajęcia jest lokal o powierzchni 64m2. Lokal wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. Szczeg...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 225 PLN (50 zł/m2)

2
1
64 m2
2011
15764106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439311 15764106 Lokale handlowo-usługowe na wynajem - mniejszy na piętrze i większy bo prawie dwustumetrowy na parterze - są niewykończone, więc najemcy mają  możliwość własnej aranżacji wnętrza!!! Sam budynek, jego elegancka architektura i funkcjonalne wnętrza speł...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

5 320 PLN (38 zł/m2)

11
-
140 m2
2025
15771920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25596734 15771920 OKAZJA!!!! MAMY ŚWIETNY LOKAL DLA OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ MAKIJAŻEM, ROBIĄCYCH RZESY, TATUAŻE, CZY TEZ DLA DIETETYKA!Gabinet ma 5m2 i jest do wynajęcia w nowoczesnym Salonie Beauty w Suchym Lesie!!! W pomieszczeniu jest okno, więc jest ono dosyć jasne!...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

900 PLN (180 zł/m2)

1
1
5 m2
2017
15763316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25422539 15763316 Na wynajem mamy atrakcyjny lokal w Galerii w Suchym Lesie o powierzchni 28 m2,z zapleczem i co istotne z dostępem do światła dziennego. Lokal położony jest na pierwszym piętrze Galerii, ale są dwie windy z obu stron budynku. Czynsz - 70 zł nettomc ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 583 PLN (92 zł/m2)

11
-
28 m2
2012
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15822065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26580583 15822065 Lokal biurowy w centrum Koła - ul. Broniewskiego (Parter) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w samym centrum Koła, przy ul. Broniewskiego. To idealne miejsce na Twoje biuro, gabinet lu...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

1 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
28 m2
-
15871363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27467664 15871363 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Szukasz lokalu gotowego pod działalność, to ta nieruchomość jest dla Ciebie !!! Lokal o pow. 64,80 m 2 idealny na gabinety medyczne, rehabilitacje, fizjoterapię, gabinety kosmetyczne, 2 gabi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 700 PLN (27 zł/m2)

11
-
64 m2
-
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016