• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 582

15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15877213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27562881 15877213 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005
15877214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27562883 15877214 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15887698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791210 15887698 2 pokoje z balkonem jasne, ciche klimatyzacja Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 450 PLN (52 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15888494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27814590 15888494 Polecamy na wynajem przestronne mieszkanie dostępne od zaraz!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 55,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym ...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

1 700 PLN (31 zł/m2)

3
-
55.5 m2
-