• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 667

15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15860626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182892 15860626 Ukryty w zieleni Puszczykowa, tuż przy lesie, powstał dom zaprojektowany przez poznańskiego architekta Jana Dudka-Korneckiego. Już od progu wita przestrzeń wypełniona światłem, naturalnym drewnem i wyjątkową atmosferą.Działka – 1270 m² prywatności i ...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 790 000 PLN (5 424 zł/m2)

7
-
330 m2
1985
15876811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom + hale + biuro | idealne pod działalność 27556068 15876811 NOWA CENA !Dom + hale + biuro idealne pod działalnośćUnikalna nieruchomość łącząca komfort życia prywatnego z pełnym zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej.(Osoby zainteresowe większą ilością zdjęć proszone są o kontakt bezpośredni)To pr...

Marlewo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 650 000 PLN (532 zł/m2)

4
2
3100 m2
2005
15875565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527221 15875565 Dom, który daje wszystko-od porannej kawy z widokiem na jezioro do możliwości biznesowych lub zarobkowych To propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standard – szukają jakości, stylu i prestiżu w każdym detalu.Przedstawiamy wyjątkową ni...

Karpicko (Wielkopolskie, gm. Wolsztyn)

1 550 000 PLN (4 090 zł/m2)

4
-
379 m2
2013
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
14922785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4737202 14922785 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982 roku. Dom w całości z cegły w bardzo dobrym stanie te...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

900 000 PLN (5 556 zł/m2)

7
1
162 m2
1982
15517041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20302711 15517041 Dom na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz dostęp do marketów i innych udogodnień, z jednoczesnym ...

Ostrów Wielkopolski (Jasna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

490 000 PLN (4 414 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15340499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16264743 15340499 Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, Ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań, idealnych pod wynajem. Każde z mieszkań zachwyca swoim niepowtar...

Ostrów Wielkopolski (Nowa krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

990 000 PLN (6 387 zł/m2)

6
1
155 m2
-
15304082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15261910 15304082 Dom na sprzedaż, Latowice, gmina Sieroszewice. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w Latowicach, zaledwie 8 km na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natur...

Latowice (Latowice) (Wielkopolskie, gm. Sieroszewice)

590 000 PLN (4 214 zł/m2)

6
1
140 m2
1975