• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie Kuzniczka Puszcza Notecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Puszcza, Notecka i Kuzniczka

Znaleźliśmy 1,193 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Wielkopolskie

15819826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643432 15819826 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 774 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 774 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

108 360 PLN

-
-
774 m2
-
15818025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620144 15818025 Działka na sprzedaż z potencjałem inwestycyjnym do podziału na 4, Gmina Ostrów Wielkopolski, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, Wtórek, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,49 ha (4 900 mkw.) w kształcie pros...

Wtórek (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

485 000 PLN

-
-
4900 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15588776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21940240 15588776 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę działki budowlanej o pow. 6521 m2 ( działka nr 15612 ) znajdującej się w Nekiel...

Nekielka (Wielkopolskie, gm. Nekla)

849 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
6521 m2
-
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

170 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15794693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077935 15794693 Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 1444 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta.Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, uzupełniające: zabu...

Marcinki (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

659 685 PLN

-
-
7761 m2
-
15853443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27050897 15853443 PIŁA ul. ŻWIROWA KOMPLEKS DWÓCH DZIAŁEK INWESTYCYJNYCH położonych w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działki gruntu o łącznej powierzchni 0,4745 ha (na zdjęciu działka nr 1 i 2) - poł...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

830 375 PLN

-
-
4745 m2
-
15438892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18564031 15438892 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:Na sprzedaż działka w Nowym Folwarku przy ul. Skrajnej 3, numer działki 63 o pow. 1263 m2.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Złożo...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Września)

299 000 PLN

-
-
1263 m2
-
14050111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16178 14050111 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:NA SPRZEDAŻ kompleks działek w Nekli pomiędzy ulicą Polną a Modrakową o pow. od 800 m2 do 1 198 m2.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego....

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

180 000 PLN

-
-
800 m2
-
15855941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27080628 15855941 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁUGACH UJSKICH (GM. UJŚCIE) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie !!! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległoś...

Ługi Ujskie (Wielkopolskie, gm. Ujście)

99 880 PLN

-
-
908 m2
-
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
15635848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22946999 15635848 Działka z linią brzegową Jeziora Zbąszyńskiego- Błędno, Perzyny- 9690 mkw, blisko plaży położona 90 km od PoznaniaDziałka posiada koncepcję zagospodarowania terenu pod 25 domków hotelowych, posiada bezpośredni dostęp do jeziora, oraz przygotowane mie...

Perzyny (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

2 422 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
9690 m2
-