• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznan Nowe Miasto Antoninek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Antoninek

Znaleźliśmy 52 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miasto Nowe Poznan Wielkopolskie

15391536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodna kawalerka z balkonem i oknem na las 17519500 15391536 Wygodna kawalerka z balkonem i widokiem na las 23.55 m2- wszędzie blisko!Chcesz mieszkać w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania? To oferta idealna dla Ciebie. Nowy, niedrogi, atrakcyjny projekt przy ulice Nadolnik to zespół apa...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

274 023 PLN (11 914 zł/m2)

1
1
23 m2
2024
15391030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sympatyczna kawalerka z oknem na park 17505388 15391030 Sympatyczna kawalerka z oknem na park 25.14 m2- wszędzie blisko!Chcesz mieszkać w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania? To oferta idealna dla Ciebie. Nowy projekt przy ulice Nadolnik to zespół smart apartamentów w znakomitej lo...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

292 524 PLN (11 701 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15717536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zakup inwestycyjny kawalerki w pakiecie PROMOCJA 24533892 15717536 Witam Cię inwestorze! BEZ PROWIZJI, BEZ PCC Kawalerka inwestycyjna w sercu Rataj - IDEALNA LOKATA KAPITAŁU! Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie, przy zakupie większej ilości zapraszam na negocjacje cenowe. * Metraże 25m2* piętro 0-3 * eksp...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

381 520 PLN (15 261 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15767031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3pok w sąsiedztwie lasu 25517023 15767031 Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera* BRAK PCC* BEZ PROWIZJISzukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego PoznaniaNa sprzedaż przestronny 3pok lokal mieszkalny z dużymi o...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 036 PLN (8 164 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15865623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny salon od południa | 3 pokoje |2 łazienki 27303882 15865623 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m² z dużym balkonem (7,37 m²).Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m²) z ekspozycją południową - mieszkanie jest jasne przez cały dzień. Zakup bezpośrednio od dewelopera...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 000 PLN (10 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12919955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86208 12919955 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2A.0.02) o pow. 66,02m2, parter, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (24,12 m2), sypialnia 1. (11,60m2), sypialnia 2.(9,56m2), ł...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

389 518 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
66 m2
2019
12826397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 85853 12826397 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 2 pokojowe (DD0448), piętro 4, o pow. 45,85 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,74 m2, sypialnia o pow. 13,31 m2, łazienka o pow. 4,39 m2, komunikacja o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

352 600 PLN (7 836 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15850401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 5 pokoi z opcją wykończenia pod klucz 26994732 15850401 5 pokoi 69,96 m² parter funkcjonalny układDokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje▪ Powierzchnia mieszkania: 69,96 m²▪ Liczba pokoi: 5▪ Układ: salon z aneksem + 4 niezależne syp...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

673 365 PLN (9 759 zł/m2)

5
-
69 m2
-
15405328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe i ekskluzywne mieszkania dla rodziny 17807888 15405328 Szukasz luksusowego i ekskluzywnego mieszkania dla rodziny? Mam cos dla Ciebie.Fajnie czteropokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na właściciela!Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną?Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem d...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

4
1
77 m2
2025
15404029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szukasz luksusowego i ekskluzywnego mieszkania 17778145 15404029 Szukasz luksusowego i ekskluzywnego mieszkania dla rodziny? Mam cos dla Ciebie.Wielkie czteropokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na właściciela!Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną?Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 835 900 PLN (15 691 zł/m2)

4
1
117 m2
2025