• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 136

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15849996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26985115 15849996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko PREMIUM, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu.Do Twojej dyspozycji oddajemy świeżo wyremontowany hard LOFT - Kotłownia Coworking. Budynek...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15630884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860951 15630884 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, chro...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

1 127 PLN (32 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15857735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27133080 15857735 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Powierzchnia magazynowa 170 m2 w jednokondygnacyjnym budynku o konstrukcji stalowej typu wiata. Dostęp do powierzchni z poziomu 0. Wysokość 3,4 m. Brama typu roleta...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

2 643 PLN (16 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15822861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26636058 15822861 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Moduł magazynowy (538 m2), wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym (117m2), o łącznej powierzchni 655 m2 w budynku o konstrukcji żelbetowej. Dostęp do powierzchni...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

13 106 PLN (20 zł/m2)

1
-
655 m2
-
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15885667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27736654 15885667 Polecam do wynajęcia miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz,. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi ofert...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

250 PLN (16 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15885593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27733938 15885593 Starołęka , ul. Śliska  garaż magazyn o pow. 17 m2  wolny od zaraz cena : 450 zł plus VAT plus 60 zł wspólnota  kaucja zwrotna  600 zł  pomieszczenie jest oświetlone , ma gniazdo prądu  brak ogrzewania , ale z uwagi na sąsiedztwo temperatura zawsze...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 PLN (26 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15793866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26050280 15793866 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem powierzchnię biurową zlokalizowaną w pięknej kamienicy w Poznaniu przy ul. Garbary 67-67A (narożnik z Wielką). Przedmiotowa pow. do wynajęcia to 428 m2 i znajduje się na II piętrze kamienicy. W...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
428 m2
1920
14996911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367422 14996911 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 152 PLN (63 zł/m2)

11
-
50 m2
2022