• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 271

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
13895713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2202637 13895713 TEREN Z PRZEZNACZENIEM POD CENTRUM HANDLOWE, MAGAZYN, MPZPDziałka o powierzchni 1,84 ha. położona na obrzeżach miejscowości Kórnik, bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchuDla terenu obowiązuje MPZP - przeznaczenie pod: zabudowę usługową, centra han...

Kórnik (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

2 073 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
18455 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
14857410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470491 14857410 Teren pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn,  pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej miejscowości Jerzyn, gminie Pobiedziska. MPZP- teren jest objęty miejscowym pla...

Jerzyn (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

493 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
4934 m2
-
15726420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24698324 15726420 Wyjątkowa działka budowlana przy Puszczy Zielonce idealna pod Twój dom marzeń!LokalizacjaJeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę natury z wygodą codziennego życia ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Puszcza Zielonka zaledwie parę kroków od działki,...

Bolechowo (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

350 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15602482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22232042 15602482 OBIEKT BIUROWO USŁUGOWY, WILDA, WYNAJĘTY, 14 MIEJSC PARKINGOWYCH, 4 GARAŻEPolecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13 mkw, Powierzchnia działki 786 m2.Budynek: Parter: 136,37, I pi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 890 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
908 m2
2000
15894926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27952001 15894926 BYTKOWO - ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE ; Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy? Te atrakcyjne działki w Bytkowie to idealna propozycja dla Ciebie! Położone w sercu zielonych terenów, otoczone lasami, ścieżkami rowerowymi oraz uro...

Bytkowo (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

419 840 PLN (320 zł/m2)

-
-
1312 m2
-
15894925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27951999 15894925 BYTKOWO - ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE ; Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy? Te atrakcyjne działki w Bytkowie to idealna propozycja dla Ciebie! Położone w sercu zielonych terenów, otoczone lasami, ścieżkami rowerowymi oraz uro...

Bytkowo (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

325 850 PLN (350 zł/m2)

-
-
931 m2
-
15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985