• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 312

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
13895785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202585 13895785 Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, Teren położony w spokojnej okolicy Gruszczyna gm Swarzędz o powierzchni 2, 0277 ha, Kształt regularny, prostokąt, dostęp bezpośredni do drogi publicznejDziałka znajduje się na terenie nie objętym M...

Gruszczyn (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 150 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
20277 m2
-
15893171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902920 15893171 Zapraszam do zakupu działki budowlanej pod budowę domu wolnostojącego, jednorodzinnego. Działka położona jest w Szamotułach przy ul. Ogrodowej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Pełne media w drodze asfaltowej (ok. 50m2 od działki): prąd, w...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

165 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
831 m2
-
15872152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486004 15872152 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku przy ul. Szkolnej 12 w Złotowie. To idealna propozycja dla pary, małej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.NA...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15860314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182437 15860314 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE KLIMATYCZNE PODDASZOWE MIESZKANIE NA STRYCHU W NAROŻNEJ WYREMONTOWANEJ KAMIENICY PRZY UL. J.H.DĄBROWSKIEGOKOCHANOWSKIEGO NA JEŻYCACHLokal jest aktualnie otwartą przestrzenią, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, o ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

533 000 PLN (5 478 zł/m2)

2
-
97.29 m2
1930
15875527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27601249 15875527 Mieszkanie w Willi MiejskiejSzukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi miejskiej to propozycja dla osób ceniących spokój i doskonałą lokalizację...

Oborniki (Wielkopolskie, gm. Oborniki)

549 000 PLN (5 209 zł/m2)

5
1
105.4 m2
1955
15893152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27901832 15893152 Dwa niezależne mieszkania - jedna nieruchomość, wiele możliwości i ogromny potencjał!Prezentujemy ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 200 m2, dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 975 m2 w jednej z najb...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 590 000 PLN (7 794 zł/m2)

8
3
204 m2
1965