• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 090

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15897390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28001368 15897390 Polecamy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w centrum!Nieruchomość zlokalizowana na wysokim parterze w kamienicy - ul. Mieszka I.Na powierzchnię 64m2 składają się :- korytarz,- kuchnia,- salon,- łazienka,- 3 pokoje.Ogrzewanie - piec gazowy dwufunkcy...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

249 000 PLN (3 891 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15835793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703036 15835793 Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze.Na 99,14 m2 składają się :- 2 pokoje,- korytarz,- kuchnia,- łazienka.Do mieszkania przynależy piwnica (17m), oraz możliwość korzystania z dużego strychu.Za ...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

440 000 PLN (4 438 zł/m2)

2
-
99.14 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15601222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nad zalewem Jeziorsko! 22400752 15601222 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skęczniew gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Mieszkanie jest do r...

Skęczniew (Wielkopolskie, gm. Dobra)

225 360 PLN (3 820 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM 36,1 m² 27993240 15897064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o wysokim standardzie, położonego na parterze nowoczesnego budynku na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, d...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 195 000 PLN (15 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2019
15897165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996183 15897165 DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ - GOTOWY POTENCJAŁ POD BIZNES I CZĘŚĆ MIESZKALNĄ GRUNWALD UL. BUŁGARSKA POZNAŃWyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania -...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 799 000 PLN (11 196 zł/m2)

5
-
250 m2
1970
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-