• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 668

15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15886708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765976 15886708 Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym w Szamotułach!Szukasz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie myślisz o mądrej lokacie kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 261,50 m² , poł...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

899 000 PLN (3 438 zł/m2)

7
2
261.5 m2
1996
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15890661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27882900 15890661 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,8 m², położonego w miejscowości Błażejewo (gm. Kórnik). To propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki standard, oszczędność czasu oraz bliskie sąsiedztwo natury.Lokalizacja: Błażej...

Błażejewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
2
69.8 m2
2017
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
14922785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4737202 14922785 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982 roku. Dom w całości z cegły w bardzo dobrym stanie te...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

900 000 PLN (5 556 zł/m2)

7
1
162 m2
1982
15517041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20302711 15517041 Dom na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz dostęp do marketów i innych udogodnień, z jednoczesnym ...

Ostrów Wielkopolski (Jasna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

490 000 PLN (4 414 zł/m2)

5
1
111 m2
1960