• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 674

15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, 2 garaże Lusówko, gm. Tarnowo PodgórnePolecam jako funkcjonalną ,,kostkę'' z przyziemiem gospodarczym i dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w je...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15753443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25197264 15753443 DOM NA SPRZEDAŻ W BUDZYNIU Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER: - salon z kuchnią o pow. 24,40 m 2 - pok...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

850 000 PLN (4 857 zł/m2)

7
2
175 m2
-
15893329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27907161 15893329 NA SPRZEDAŻ DOM W SOKOLCU (gmina SZAMOCIN) Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 102,00 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 1360 m 2 . Dom parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwnicz...

Sokolec (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

290 000 PLN (2 843 zł/m2)

4
-
102 m2
1950
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15789606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Przeźmierowo 25945413 15789606 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i rodzinnej części Przeźmierowa, zaledwie kilka minut od granic Poznania. Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku i zaprojektowana z myślą o...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 470 000 PLN (3 693 zł/m2)

12
3
398 m2
2010
15677576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny, dom 69,4 m² z ogródkiem – Środa Wlkp. 23799227 15677576 Zamieszkaj w nowoczesnym, energooszczędnym domu o powierzchni 69,4 m², położonym na Osiedlu Błękitnym w Środzie Wielkopolskiej. To propozycja dla osób, które szukają niezależności, niskich kosztów utrzymania oraz komfortu życia w spokojnym, a jednocz...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

569 000 PLN (8 246 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15757692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Poznań Smochowice 25305144 15757692 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ponad 232 m², położony na działce 639 m² w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznań - Smochowice. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i dla osób planujących prowadzenie d...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 574 000 PLN (6 784 zł/m2)

6
2
232 m2
1986
15648236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ławica- 4 mieszkania, nieskończone możliwości! 23249528 15648236 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460 m², usytuowana na działce o powierzchni 600 m², stanowi doskonałą propozycję ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (7 609 zł/m2)

12
5
460 m2
1986