• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 188

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15860246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181344 15860246 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Napachanie to spokojna, zielona miejscowość ...

Napachanie (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

2 990 000 PLN

-
-
9521 m2
-
15869068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27398025 15869068 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej z najbogatszych gmin w Polsce, położona jest niespełna 20 km na północny...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

379 000 PLN

-
-
910 m2
-
15876782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27555520 15876782 Jeżeli jesteś inwestorem ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na terenach zabudowy techniczno – produkcyjnej zlokalizowanej na ul. Szkolnej w Plewiskach, województwo wielkopolskie, powiat pozna...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

4 850 000 PLN

-
-
8535 m2
-
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15823007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641673 15823007 Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 57711 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36 m Powier...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

449 000 PLN (558 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15830952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26683374 15830952 OKAZJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż udział 34 w całej nieruchomości, działka 9424 m2 o numerze geodezyjnym 197 zabudowana domem wolnostojącym o pow. ok. 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym o ...

Duszniki (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9424 m2
-
15582512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824397 15582512 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

420 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15582235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820415 15582235 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Noskowo (Wielkopolskie, gm. Września)

115 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15447461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18771086 15447461 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje . ...

Pruśce (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

150 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
720 m2
-