• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 214

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15623436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 22672496 15623436 DZIAŁKA BUDOWLANA 150 M OD JEZIORA MIEJSKIEGO  idealna na dom całoroczny, wakacyjną willę lub inwestycję, tylko godzina od Poznania!oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m², położoną w malowniczej okolicy, zaledwie 150 metrów od je...

Międzychód (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

330 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
14316384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 109110 14316384 DZIAŁKA pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, ZIELĄTKOWO, GM.SUCHY LAS bardzo ładnie położona działka w miejscowości Zielątkowo, gm Suchy Las. Dobry dojazd mało uczęszczaną drogą. MEDIA : woda, prąd, gaz, kanalizacja, znajdują się w drodze dojazdowej do ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

390 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
13895892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202761 13895892 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana w 5 km od centrum Mosiny.Zgodnie z MPZP teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.Powierzchnia zabudowy- 30 %dwie kondygnacje z poddaszem użytkowym dach dwu- lub wielospadowy 30°-50...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

372 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15474107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19374658 15474107 Marzysz o idealnej lokalizacji pod wymarzony dom ?zobacz! działka blisko terenów zielonychOferujemy wyjątkowo pięknie położoną działkę w otulinie terenów leśnych w miejscowości Pokrzywnica gminie Dopiewo obręb Więckowice o powierzchni 3272 mkw, Teren...

Pokrzywnica (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 550 000 PLN (474 zł/m2)

-
-
3272 m2
-
11799642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469299 11799642 PIĘKNA DZIAŁKA Z SZEROKIM FRONTEM 30 M, MPZP Duża, ładnie położona działka o powierzchni 1407 mkw z frontem 30 m, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja bardzo rozwojowa. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania z przezn...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

633 150 PLN (450 zł/m2)

-
-
1407 m2
-
15664151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23542451 15664151 MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !DZIAŁKA BUDOWLANA, BORKOWICE, GM MOSINAMPZP, SKRZYNKA ELEKTRYCZNA NA DZIAŁCE, szeroki  front prezentowanej działki -  44 mPolecam ładnie położoną działkę o powierzchni 1002 MKW mkw położoną w cichej okolic...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

210 420 PLN (210 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15656541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23414346 15656541 Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowyprzestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie spo...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

634 920 PLN (370 zł/m2)

-
-
1716 m2
-
15655908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396007 15655908 Działka budowlana- Pokrzywno- 1598 m² z Warunkami ZabudowyTwój azyl w zielonej części Nowego MiastaSzukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Dziaka położona w urokliwej, spokoj...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

591 260 PLN (370 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
15532224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20640811 15532224 MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 800 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie Mosina, ok. 5 km od centrum Mosiny.O...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

240 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15255582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13950721 15255582 TEREN POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ Z USŁUGAMI- CZERWONAK, ok 15tyś PUM 288 mieszkań Teren o powierzchni 2,8495 ha z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Zostały wydane wydane warunki zabudowy wraz z koncepcją zabudowy polegające na budow...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

16 500 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
28495 m2
-
14873899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3764768 14873899 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA, TEREN REZYDENCJONALNY, BLISKO JEZIORA TOMICKIEGO, DOPIEWO, LISÓWKI Nieruchomość gruntowa położona w uroczej miejscowości Lisówki, powierzchnia 11,3134 ha, teren złożony z 4 działek geodezyjnych, każda o powierzchni ok 3 ha, z o...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

6 222 370 PLN (55 zł/m2)

-
-
113134 m2
-