• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 265

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15852835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27041773 15852835 Na sprzedaż lokal usługowy 37,25 m2, w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Szczytnikach k. Poznania.Na osiedlu wkrótce zamieszka ponad 400 rodzin. W okolicy są albo budują się kolejne osiedla.Lokal dobrze przeszklony, do dowolnej aranżacji, z zap...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

370 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
37 m2
2023
15852836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27041772 15852836 Na sprzedaż mieszkanie w szeregowcu o powierzchni użytkowej 54,76 m2  z garażem i tarasem (32,65 m2) na nowym osiedlu w Szczytnikach k. Poznania. Stan deweloperski.Mieszkanie położone na piętrze szeregowca - dwa pokoje, salon z kuchnią i słonecznym t...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

539 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15623436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 22672496 15623436 DZIAŁKA BUDOWLANA 150 M OD JEZIORA MIEJSKIEGO  idealna na dom całoroczny, wakacyjną willę lub inwestycję, tylko godzina od Poznania!oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m², położoną w malowniczej okolicy, zaledwie 150 metrów od je...

Międzychód (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

330 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15104226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9864864 15104226 Elegancki skrajny segment szeregowca, o powierzchni 184,1 m2 , Plewiska (gmina Komorniki). Rozkład pomieszczeń: Parter: duży salon z kominkiem i wyjściem na ogród, kuchnia otwarta z oknem, łazienka, pokój sportowy,( w miejsce garażu)I piętro: sypial...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 650 000 PLN (8 967 zł/m2)

5
3
184 m2
2010
15647498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23232064 15647498 Twój Dom. Twoje Tempo Życia.Zamieszkaj w miejscu, gdzie możesz oddychać pełną piersią, żyć w rytmie natury i stworzyć przestrzeń, która naprawdę odzwierciedla Ciebie. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,78 m² położony na spokojnym...

Janikowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

899 000 PLN (9 564 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15224885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176964 15224885 Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej  !SŁONECZNY, FUNKCJONALNY SEGMENT 4 POKOJOWY, Z WŁASNYM OGRÓDKIEM, BEZ SKOSÓW, 2 MIEJSCA PARKINGOWE działka 130 mkwJeśli chcesz zamieszkać blisko centrum, mieć 4 pokoje, słoneczny ogródek, a w wolnych...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2024
14316384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 109110 14316384 DZIAŁKA pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, ZIELĄTKOWO, GM.SUCHY LAS bardzo ładnie położona działka w miejscowości Zielątkowo, gm Suchy Las. Dobry dojazd mało uczęszczaną drogą. MEDIA : woda, prąd, gaz, kanalizacja, znajdują się w drodze dojazdowej do ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

390 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
13895892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202761 13895892 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana w 5 km od centrum Mosiny.Zgodnie z MPZP teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.Powierzchnia zabudowy- 30 %dwie kondygnacje z poddaszem użytkowym dach dwu- lub wielospadowy 30°-50...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

372 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15494996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19824925 15494996 Mieszkanie z Rynku Pierwotnego, zapytaj też o inną powierzchnię !Mieszkanie 2 pokojowe z komórką lokatorską i balkonem w stanie deweloperskim, położone w rejonie Zalasewa( gm Swarzędz) Osiedle znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje ...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

403 970 PLN (8 782 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024