• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 185

15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostały już tylko 4 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15590409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21978466 15590409 Mieszkanie na sprzedaż, nowe budownictwo, 2 pokoje, parter, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym z windą, monitorowanym. Mieszkanie o powierzchni 43,31 m2., składające się z: ...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15517042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20302710 15517042 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, III piętro, po remoncie. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na trzecim piętrze bloku w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. Jest ...

Ostrów Wielkopolski (Królowej jadwigii) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

265 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-