• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Leszno Osiedle Wieniawa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieniawa, Osiedle i Leszno

Znaleźliśmy 206 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Wielkopolskie

15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15872383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491861 15872383 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15884412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27701804 15884412 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15828210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591478 15828210 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2006r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki częściowo otwartej kuchni. Z salonu jest wyjście na balkon. Mieszkanie ogrzewane jest poprzez dwufunkcyjny piec gazowy Kuchnia jest wypo...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15879069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607720 15879069 WILDA - NOWOCZESNE I KLIMATYCZNE Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są na parkingu ogó...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
42 m2
1901
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
15823604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643854 15823604 Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,3 m2, położony na pierwszym piętrze w niskim budynku (z windą) z 2008 r. przy ul. Grunwaldzkiej 224 w Poznaniu.Budynek jest korzystnie usytuowany, w odległości 150 m przyst...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
-
48.3 m2
2008
15540010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20827392 15540010 Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od Mosiny?OSA Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 53,85 m2, położonego na drugim piętrze bloku w w miejscowości Żabinko, zaledwie 5,5 km od centrum Mosiny.Prezento...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

900 PLN (17 zł/m2)

3
1
53.85 m2
-
15771975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25597805 15771975 Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie PoznańJeżyce.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, nietuzinkowego, 3-pokojowego mieszkania o pow. 64m2, w doskonałej lokalizacji - JeżyceOgrody.BUDYNEK I LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest w...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15778222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25746562 15778222 Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z komfortem codziennego życia?Ta kawalerka z balkonem w Poznaniu przy ul. Głównej to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora!Dlaczego warto?Powierzchnia 29,33 m² daje komfort i ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (12 034 zł/m2)

1
-
29 m2
-