• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 866

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15490036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732034 15490036 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0864 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

302 400 PLN

-
-
864 m2
-
15456244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18982331 15456244 Sprzedaż gruntu inwestycyjnego przy drodze krajowej nr 12. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny niezabudowany grunt inwestycyjny o powierzchni 7214 mkw., położony w Opatówku, bezpośrednio przy drodze krajowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej ...

Opatówek (Opatówek) (Wielkopolskie, gm. Opatówek)

721 400 PLN

-
-
7214 m2
-