• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 893

15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15884732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne Poddasze | 4 pokoje | w sercu Jeżyc 27710219 15884732 Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11 w urokliwej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 65.Nieruchomość w licz...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 580 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15875909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527384 15875909 Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu z dużym potencjałem! Dom zlokalizowany jest w Nowym Dworze, sypialni Zbąszynia , w którym parter jest już gotowy do zamieszkania, a poddasze czeka na adaptację. To świetna opcja, by wprowadzić się i r...

Nowy Dwór (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

620 000 PLN (4 306 zł/m2)

4
1
144 m2
-
15889947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27864955 15889947 Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka budowlana na osiedlu Koszyce w Pile o pow. 2519 m 2 OBNIŻKA CENY!!! Jeśli szukasz spokojnego i cichego miejsca na budowę swojego domu, to ta oferta jest dla Ciebie. Działka o powierzchni 2519 m2 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN

-
-
2519 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 26 m² | Lofty Grunwaldzka | 0% prowizji 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15886219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne 89,55 m² | Miejsce postojowe w cenie 27750407 15886219 Szukasz dużej przestrzeni w sercu poznańskich Jeżyc, ale potrafisz liczyć i nie chcesz przepłacać? Mamy coś, co praktycznie nie trafia się na rynku w tej lokalizacji. Słoneczne, dwustronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, w którym to Ty od A do Z d...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (6 517 zł/m2)

4
-
89 m2
-