• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 894

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15504336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014077 15504336 Okazja! Wyremontowany, w pełni wyposażony dom na wsi Kaczlin, woj Wielkopolskie, powiat Sieraków. Oferta to: dom ok. 180m 3 łazienki,2 kuchnie, 5 pokoi, 2 mniejsze pomieszczenia na garderobę podpiwniczony, piec na ekogroszek lub drewno poddaszeszam...

Kaczlin (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

420 000 PLN (2 333 zł/m2)

5
3
180 m2
-
15646377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23218690 15646377 Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki, dwupiętrowy dom położony w malowniczej wsi Łódź, w gminie Stęszew, w otoczeniu Wi...

Łódź (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
3
190 m2
2012
15821528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26650671 15821528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w linii zabudowy, usytuowaną w malowniczej miejscowości Pruszewiec (nr 9312), o powierzchni 1993 m. To niepowtarzalna okazja dla osób ceniących spokój i piękno natury cena wynosi 590 000 zł, co przekłada się n...

Pruszewiec (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

590 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
1993 m2
-
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15888829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829375 15888829 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 140 m2. Dom został w dużej mierze częściowo wyremontowany. Nieruchomość zna...

Orzeszkowo (Wielkopolskie, gm. Dominowo)

239 000 PLN (1 707 zł/m2)

4
-
140 m2
1930
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000