• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 840

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15875852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526063 15875852 ...

Dobieszczyzna (Wielkopolskie, gm. Żerków)

371 800 PLN

-
-
2233 m2
-
15875174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525618 15875174 Na sprzedaż przestronny dom w centrum Pleszewa – wyjątkowa nieruchomość, położona na działce o powierzchni 610 m², stanowiąca idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania, jak i dla tych, którzy chcieliby prow...

Pleszew (Wielkopolskie, gm. Pleszew)

499 000 PLN (2 851 zł/m2)

5
2
175 m2
1990
15875374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525559 15875374 Inwestycja, która będzie dla Ciebie pracować – Kamienica w samym sercu Starówki!Jeśli szukasz opłacalnej inwestycji, która przyniesie Ci długoterminowe zyski, to ta kamienica to oferta, której nie możesz przegapić. To rzadko spotykana okazja – inwest...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

1 099 000 PLN (1 465 zł/m2)

10
1
750.26 m2
1998
15875476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525539 15875476 Na sprzedaż zakład szwalniczy – przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji.Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą o efektywności i komfortowej pracy.Wnętrze obiektu zapewnia przestronność oraz do...

Rozdrażew (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

999 000 PLN (484 zł/m2)

12
-
2062 m2
2012