• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 874

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
14889867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4072998 14889867 Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności wyodrębnionych połączonych lokali niemieszkalnych (nieruchomości lokalowe). Sprzedaż z ewentualną opcją zawarcia przez Bank umowy najmu części powierzchni szczegóły w Materiałach Informacyjnych.Przedmiotem s...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

880 000 PLN (3 212 zł/m2)

11
-
274 m2
1992
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021
12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
12826407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85854 12826407 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0009), parter, o pow. 75,20 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 28,17 m2, sypialnia 1 o pow. 14,33 m2, sypialnia 2 o pow.10,91 m2, łazienka o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 900 PLN (7 465 zł/m2)

3
-
75 m2
2021