• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 851

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15896049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966046 15896049 Buk - Wielka Wieś - mieszkanie 2-pokojowe, 44 m2, wykończone, z pięknym widokiem Mieszkanie 2 pokojowe : - na osiedlu PRZY DWORKU wybudowane przez JAKON - na II piętrze, ostatnim - nie ma nikogo powyżej - sąsiedzi spokojni - starannie wykończone a p...

Buk (Wielka wieś) (Wielkopolskie, gm. Buk)

420 000 PLN (9 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15896046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966045 15896046 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Lubonia przy ul. Wirowskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających połączenia ciszy, zieleni oraz szybkiego dostępu do Poznania...

Luboń (Żabikowo) (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 300 000 PLN (7 879 zł/m2)

5
2
165 m2
2017
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15830952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26683374 15830952 OKAZJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż udział 34 w całej nieruchomości, działka 9424 m2 o numerze geodezyjnym 197 zabudowana domem wolnostojącym o pow. ok. 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym o ...

Duszniki (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9424 m2
-
15582512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824397 15582512 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

420 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15582235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820415 15582235 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Noskowo (Wielkopolskie, gm. Września)

115 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
840 m2
-