• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 834

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15875542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27555585 15875542 DOM Z DUSZĄ I POTENCJAŁEM – Gołańcz, ul. Akacjowa 33. Powierzchnia domu: 163 m² + garaż 18,3 m². Powierzchnia działki: 275 m².Powierzchnia drugiej działki do której przynależy dom i stanowi miejsce na duży ogród, relaks i chwile z bliskimi ma powierz...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

489 000 PLN (3 000 zł/m2)

4
2
163 m2
1986
15894091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Krajence - dla Ciebie! 27923162 15894091 Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe z garażem i dużą piwnicą - KrajenkaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,92 m2 (powierzchnia całkowita 72,21m2), położone na parterze kamienicy w spokojnej części Krajenki.Lokal j...

Krajenka (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

285 000 PLN (3 958 zł/m2)

2
1
72 m2
1933
15894464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27942757 15894464 Na sprzedaż obiekt przemysłowy z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, handlową, usługową, biurową który położony jest w miejscowości Huta w Gminie Odolanów. Jest to wieś położona w odległości 10 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego. Przedmiote...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

2 290 000 PLN (1 527 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15894362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 Działki Nad Jeziorem Gopło – Atrakcyjna Cena 27941045 15894362 Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej miejscowości Łuszczewo - gm. Skulsk, powiat koniński, woj. wielkopolskieOferujemy na sprzedaż cztery wyjątkowe działki położone w spokojnej i zielonej miejscowości Łuszczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie jez...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

99 360 PLN

-
-
2122 m2
-