• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 812

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15806851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Mieszkanie na pierwszym piętrze nad jeziorem 26353182 15806851 Mieszkanie o powierzchni 47,7m2 w Sławianowie, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego w spokojnej i malowniczej okolicy.Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i wygody na co dzień.Lokalizacja:- ok. 500 m od dużego jeziora idealnego do ...

Sławianowo (Wielkopolskie, gm. Złotów)

166 900 PLN (3 551 zł/m2)

2
1
47 m2
1986
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15854168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Rataje 27070423 15854168 Mieszkanie z potencjałem, 35m2 + piwnica, spokojna okolica, Rataje k. ChodzieżyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2, położone w spokojnej miejscowości Rataje, w niedalekiej odległości od Chodzieży.Nieruchomość znajduje się na pierwsz...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

175 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
1
45 m2
-
15862899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkanie z ogrodem dla rodziny 27233979 15862899 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, piętrowego mieszkania z ogródkiem, położonego w podpoznańskim Skórzewie. Nieruchomość znajduje się na nowym, kameralnym osiedlu i została urządzona w nietuzinkowy, funkcjonalny sposób. To ...

Skórzewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

880 000 PLN (11 282 zł/m2)

4
1
78 m2
2021
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15793656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26043739 15793656 Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 9600 mkw położona w Chybach gm Tarnowo Podgórne ( okolica osiedli Zielonych ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną a w części z możliwością prowadzenia usługTeren jest objęty MPZP ( miejscowym planem zago...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 950 000 PLN (307 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990