• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 904

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15872328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490363 15872328 Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty w sobotę, 16 maja w godzinach 11:00-17:00.Prezentacja nieruchomości odbywa się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.Dom z duszą i dużym ogrodem Poznań, Świerczewo 721 m² działkiZapraszam do zapoz...

Poznań (Świerczewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (6 186 zł/m2)

5
1
210 m2
1956
15890154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27873398 15890154 Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. WronkiOFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nie...

Obelzanki (Wielkopolskie, gm. Wronki)

1 470 000 PLN (3 868 zł/m2)

6
3
380 m2
1996
15850418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26996360 15850418 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W M. ROSOCHA GM. OSIEK MAŁY - IDEALNA DLA 2 RODZIN I BIZNESU! Szukasz miejsca, które połączy komfort życia dwóch rodzin z przestrzenią na Twój biznes? A może marzysz o własnym stawie i domowych wędzonkach? Ta oferta w miejs...

Rosocha (Wielkopolskie, gm. Osiek Mały)

1 350 000 PLN (12 273 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15845970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26872646 15845970 Firma Euro-Dom nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowo-mieszkalnego położonego w samym centrum miasta - Koło, ul. Jacka Bąkowskiego. Budynek dwupiętrowy z użytkowym poddaszem o pow. ok. 450 m² na...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

3 100 000 PLN (6 889 zł/m2)

11
-
450 m2
2004
15830287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26667495 15830287 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z budynkami gospodarczymi i garażami z dużym potencjałem w Straszkowie gm. Kłodawa. Nieruchomość składa się z czterech działek geodezyjnych, które zgodnie z MPZP przeznaczone są pod zabud...

Straszków (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

255 000 PLN (3 036 zł/m2)

11
-
84 m2
-
15830285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26667491 15830285 Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Sk...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-