• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 892

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15447461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18771086 15447461 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje . ...

Pruśce (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

150 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
720 m2
-
15307934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15390915 15307934 Polecam do sprzedaży ładne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinne oraz działki wielorodzinne i pod inwestycje deweloperską położone na zachód od Poznania nad jeziorem Bytyńskim w miejscowości Bytyń o powierzchni od 600m2 do 1200 m...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

170 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15889670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27858449 15889670 2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

170 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsiedztwie terenów zie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013