• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 832

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15894762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948611 15894762 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z wyjatkową ofertą sprzedaży dwóch sąsiadujacych domów w miejscowości Drzewce, gm. Zagórów, powiat słupecki, woj. wielkopolskie. Nieruchomości sąsiadują z terenami Nadwarciański...

Zagórów (Wielkopolskie, gm. Zagórów)

899 000 PLN (4 086 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15776358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703487 15776358 Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

551 000 PLN

-
-
3674 m2
-
15776359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703384 15776359 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

745 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15776357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703307 15776357 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

379 000 PLN

-
-
2527 m2
-
15702795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241069 15702795 Sprzedaż, nieruchomość gruntowa, działka budowlana, Gorzyce Wielkie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 857 m2., usytuowana w bardzo spokojnej lokalizacji w Gorzycach Wielkich w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Dział...