• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 821

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15896538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27982041 15896538 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 450 000 PLN

-
-
6053 m2
-
15896536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982037 15896536 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

525 200 PLN

-
-
2020 m2
-
15896537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982043 15896537 Działka Orcholska 73955Powierzchnia 1813 mkw Działka rolna Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania o oznaczeniu 2MNU, co daje szerokie możliwości inwestycyjne - zarówno zabudowy mieszkaniowej, jak i usługowej.Przeznaczenie podstawowe – zabudo...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

435 120 PLN

-
-
1813 m2
-
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15806851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Mieszkanie na pierwszym piętrze nad jeziorem 26353182 15806851 Mieszkanie o powierzchni 47,7m2 w Sławianowie, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego w spokojnej i malowniczej okolicy.Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i wygody na co dzień.Lokalizacja:- ok. 500 m od dużego jeziora idealnego do ...

Sławianowo (Wielkopolskie, gm. Złotów)

166 900 PLN (3 551 zł/m2)

2
1
47 m2
1986
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15879177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610887 15879177 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 102 400 PLN

-
-
4240 m2
-
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968