• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 889

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15858557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top lokalizacja, 3-pok z osobną kuchnią, 2 balkony 27150303 15858557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,90 m², położonego na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się dużymi, ustawnymi pomieszczeniami oraz klasycznym ukł...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN (11 512 zł/m2)

3
1
86 m2
1935
15765033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z garażem w cenie ! 25461339 15765033 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Klimatyczne mieszkanie z garażem w cenie - Konin, ul. Janowska 4NOWA, NIŻSZA CENA - TANIEJ O 15 000 ZŁ CENA OSTATECZNA Na sprzedaż przytulne, własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą,...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

125 000 PLN (3 378 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
13895785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202585 13895785 Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, Teren położony w spokojnej okolicy Gruszczyna gm Swarzędz o powierzchni 2, 0277 ha, Kształt regularny, prostokąt, dostęp bezpośredni do drogi publicznejDziałka znajduje się na terenie nie objętym M...

Gruszczyn (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 150 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
20277 m2
-
15893171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902920 15893171 Zapraszam do zakupu działki budowlanej pod budowę domu wolnostojącego, jednorodzinnego. Działka położona jest w Szamotułach przy ul. Ogrodowej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Pełne media w drodze asfaltowej (ok. 50m2 od działki): prąd, w...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

165 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
831 m2
-