• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 879

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
13895829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202701 13895829 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA 2.3 ha, przy drodze wojewódzkiej 432 w miejscowości Luciny, pomiędzy Środą Wlkp. a Śremem, Wrześnią. Działka rolna o powierzchni 22743 mkw, Teren w części jest objęty MPZP z przeznaczeniem pod rolę, w części nie jest objęty MPZP...

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

1 528 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
22743 m2
-
15869972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413996 15869972 Kontakt: Agnieszka tel. 530844264 Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z OGRÓDKIEM położone w szeregowcu w Robakowie (gmina Kórnik). Lokal mieszkalny o pow. 61 m2 + 90 m2 ogródek. Układ: PARTER: przedpokój 3m2, salon z aneksem kuchennym 28m...

Robakowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

2 700 PLN (44 zł/m2)

3
2
61 m2
2012
15761875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25395484 15761875 Przestronny, parterowy dom w sercu natury - Kicin, ul. Spokojna.Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, który od początku do końca będzie odzwierciedlał Państwa styl i potrzeby. Dom o powierzchni 220 m² je...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 199 000 PLN (4 441 zł/m2)

5
2
270 m2
2023
15799317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185444 15799317 Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą.Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Sto kilometr...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

14 847 073 PLN (131 zł/m2)

-
-
113422 m2
-
15799316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185443 15799316 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Podzborów w gminie Ceków-Kolonia.Położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Odległość do największych miast wynosi około 100 km: Poznań, Wrocław, ...

1 080 338 PLN (131 zł/m2)

-
-
8253 m2
-
15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 850 000 PLN

-
-
5005 m2
-