• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 814

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15897710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008115 15897710 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta, To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej ale funkcjonalnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji.Mieszkanie o...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15897691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008006 15897691 MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA WYNAJEM - WĄGROWIEC, UL. ŚREDNIA Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego w Wągrowcu przy ul. Średniej. Lokal znajduje się na II ...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15888404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813762 15888404 Polecamy nowoczesne lokale na wynajem, o wysokim standardzie!Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Poznańskiej.W ofercie znajdują się 3 osobne lokale o powierzchniach 18m2 i 30m2.Jeden z gabinetów posiada bezpośredni dostęp do łazienki i prysznica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 500 PLN (83 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980