• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 891

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15334272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16087924 15334272 GOTOWY, ostatnie dwa domy! DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, STAN DEWELOPERSKI, 2 MIEJSCA PARKINGOWE-SMOCHOWICEDom 4- 5 pok pokojowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 96,30 m2, położony na nowym, kameralnym osiedlu, jest odpowiedzią na potrzeb...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
2
120 m2
2023
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy, w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15516285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20288331 15516285 Działka ze słonecznym ogrodem i widokiem na tereny zieloneDZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNPRODZINNĄ Z PLANEM MIEJSCOWYM -DACH PŁASKI, UZBROJONA, LUBOŃDziałka o powierzchni 888 mkw w pod-poznańskim Luboniu, okolica ul.Targowej Fabryczna.Spokojna okolica nowe...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

625 000 PLN (704 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
14857410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470491 14857410 Teren pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn,  pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej miejscowości Jerzyn, gminie Pobiedziska. MPZP- teren jest objęty miejscowym pla...

Jerzyn (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

493 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
4934 m2
-