• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 903

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15891001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884292 15891001 ENGLISH VERSION BELOWZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania na poddaszu w samym centrum przy ul. Długiej, w bliskiej okolicy terenów zielonych. Mieszkanie w układzie 2 pokojowym z oddzielną kuchnią i łazienką ulokowane...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (8 193 zł/m2)

2
1
48.7 m2
-
15821503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26643914 15821503 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego obiektu magazynowo-produkcyjnego położonego w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy Wolsztynem a Lesznem. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla przedsiębiorców poszukujących powie...

Starkowo (Wielkopolskie, gm. Przemęt)

3 150 000 PLN (875 zł/m2)

1
-
3600 m2
2007
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15890573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 Działki Nad Jeziorem Gopło – Atrakcyjna Cena 27879378 15890573 Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej miejscowości Łuszczewo - gm. Skulsk, powiat koniński, woj. wielkopolskieOferujemy na sprzedaż cztery wyjątkowe działki położone w spokojnej i zielonej miejscowości Łuszczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie jez...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

99 360 PLN (47 zł/m2)

11
-
2122 m2
-
12455292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 92333 12455292 Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie.Powierzchnia działki: 1.919 m2Obok działki są już dwa domy w budowie.Orientacyjna odległość z działki do:Poznań - ...

Szymanowo (Wielkopolskie, gm. Śrem)

307 040 PLN

-
-
1919 m2
-
12454891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 92290 12454891 Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona niezabudowana działka budowlana pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie.Powierzchnia działki 1.735 m2Obok działki są 2 domy w budowie.Orientacyjna odległość z dz...

Szymanowo (Wielkopolskie, gm. Śrem)

277 600 PLN

-
-
1735 m2
-
15890661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27882900 15890661 Na sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,8 m², położonego w miejscowości Błażejewo (gm. Kórnik). To propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki standard, oszczędność czasu oraz bliskie sąsiedztwo natury.Lokalizacja: Bła...

Błażejewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
2
69.8 m2
2017