• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 893

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15884442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dom 136 m² z ogrodem w cenie mieszkania! 27702914 15884442 Masz dość kompromisów między metrażem a lokalizacją? Przy ul. Rynkowej 16a w Starzynach znajdziesz przestrzeń, która dopasuje się do Ciebie, a nie na odwrót. To idealny balans między szybkim rytmem Poznania a spokojem, którego szukasz po pracy.Dlacze...

Starzyny (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

699 000 PLN (5 140 zł/m2)

5
2
136 m2
2010
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 1998 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
1998
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targowa Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem minimalistycznego loftu. Przemyślana aranżacja wnętrz, jasna kolorystyka i funkcjonalne rozw...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-