• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 900

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15875940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527828 15875940 Na sprzedaż mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Mickiewicza!Zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację! Mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na parterze, to idealna op...

Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Krzyż Wielkopolski)

160 000 PLN (4 923 zł/m2)

2
1
32.5 m2
1950
15872313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490058 15872313 Dom wolnostojący 151 m² działka 660 m² garaż 2 auta blisko PoznaniaNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Kaźmierz z bardzo dobrym dojazdem do Poznania, Tarnowa Podgórnego i Szamotuł....

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

650 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15890661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27882900 15890661 Na sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,8 m², położonego w miejscowości Błażejewo (gm. Kórnik). To propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki standard, oszczędność czasu oraz bliskie sąsiedztwo natury.Lokalizacja: Bła...

Błażejewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
2
69.8 m2
2017
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15889066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27842687 15889066 UWAGA !!!Z przyczyn niezależnych od pośrednika - biura HanRad Nieruchomości jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na dzień 16 maja 2026. godz. 12.00-14.30 DRZWI OTWARTE. Bardzo przepraszamy za nagle powstałą, nieprzewidzianą sytuację. Polecam ofertę...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 080 000 PLN (4 635 zł/m2)

7
3
233 m2
2000
15119507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10276309 15119507 A MOŻE MIESZKANIE 5 POKOJOWE5 POKOJOWY, 2-POZIOMOWY APARTAMENT, PUSZCZA ZIELONKA, PLAŻA TROPIKANA, CZERWONAK, OWIŃSKA,5 pokojowy dwupoziomowy apartament położony w uroczej lokalizacji miejscowości Owińska. Piękny widok, woda, spokój, za rogiem Puszcz...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

569 000 PLN (6 185 zł/m2)

5
1
92 m2
2025
15059609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8555447 15059609 UWAGA! MOŻESZ KUPIĆ WYKOŃCZONE POD KLUCZ I WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚMamy jeszcze w ofercie mieszkania  (5 POK-  115 mkw, 4-5 POK- 92,6 mkw) - zapytaj!MIESZKANIE 4- 5 pok, Z WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO PUSZCZY, MIEJSCE PARKINGOWE...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

6
2
92 m2
2023