• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 850

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15865928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27305764 15865928 Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda d...

Łowyń (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

1 200 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
227 m2
2025
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15656076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23405744 15656076 Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m², położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna okolica oraz malownicze położenie nieruchomości na cennych przyrodniczo obszarac...

Radzewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

208 000 PLN

-
-
851 m2
-
15523449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461799 15523449 DZIAŁKA WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY, POD DOM WOLNOSTOJĄCY LUB -BLIŹNIACZY- LUBOŃ LASEK, UZBROJONA, MPZP, DACH PŁASKIDziałka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul.Targowej Fabryczna.) Atutem jest położenie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

869 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15726420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24698324 15726420 Wyjątkowa działka budowlana przy Puszczy Zielonce idealna pod Twój dom marzeń!LokalizacjaJeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę natury z wygodą codziennego życia ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Puszcza Zielonka zaledwie parę kroków od działki,...

Bolechowo (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

350 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15739951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24943450 15739951 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Staszyce ul. Spiżowa SZEREG SKRAJNY NA SPRZEDAŻ, BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą tradycyjną (murowana z betonu komórkowego),...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

699 000 PLN (3 841 zł/m2)

4
-
182 m2
1996