• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 818

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15887791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27794267 15887791 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOSCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ działka z domem letniskowym z 2017 r w Kosewie, przy ulicy Olszowej, położony nad jeziorem powidzkim w woj. wielkopolskim na obszarze Powidzkiego Parku Kraj...

Powidz (Wielkopolskie, gm. Powidz)

535 000 PLN

-
-
702 m2
-
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15896844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27989230 15896844 3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie. Dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne i jeden użytkowy. Każdy lokal z własną księgą wieczystą i oddzielnym wejściem ze wspólnej klatki ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 590 000 PLN (5 180 zł/m2)

7
3
500 m2
1986
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15879103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608119 15879103 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Mieszkanie 53,6 m2 z wydzielonymi 3 pokojami w bloku (bez windy) na 2 piętrze przy ul. J. Słowackiego 3 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 53,6 m2 w tym:-pokój...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

370 000 PLN (6 903 zł/m2)

3
-
53.6 m2
1975
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15669520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Przygodzice 23613178 15669520 Nowa bardzo atrakcyjna cena !!!Nieruchomość gruntowa gmina Przygodzice nr 1553104 o pow. 0,4279 ha Zdjęcie nr 4,5,6 przykładowe warianty zagospodarowania terenu   Działka ta nie jest objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzenneg...

Przygodzice (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

379 000 PLN

-
-
4279 m2
-