• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 849

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15871021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie z dostępem do rzeki 27452392 15871021 OKAZJA!  DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ DOMU Na sprzedaż NIERUCHOMOŚĆ  położona na dwóch malowniczo położonych  działkach, o  łącznej powierzchni 2924 m² wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 99m². Nieruchomość znajduje s...

Płytnica (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

390 000 PLN

-
-
2924 m2
-
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targowa Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem minimalistycznego loftu. Przemyślana aranżacja wnętrz, jasna kolorystyka i funkcjonalne rozw...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15818250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599337 15818250 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 47,31 m2 Piła, ul. Ofiar Ka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

473 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, OS. ZIELONA DOLINA - I PIĘTRO, BALKON Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m² , zlokalizowane przy ul. Światowida w Pile - na spokojnym i zielonym osi...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15867213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27339495 15867213 Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda!Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki?Na sprzedaż oferujemy jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 m², położone na...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

337 000 PLN (6 018 zł/m2)

2
1
56 m2
1970
15890661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27882900 15890661 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,8 m², położonego w miejscowości Błażejewo (gm. Kórnik). To propozycja dla osób, które cenią sobie wysoki standard, oszczędność czasu oraz bliskie sąsiedztwo natury.Lokalizacja: Błażej...

Błażejewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

630 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
2
69.8 m2
2017