• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 719

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
11799638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469300 11799638 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ- KONINKO, WZ, Teren o powierzchni 2161 mkw, położony przy drodze asfaltowejWZ- zabudowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy max 15 %, szerokość elewacji 21 m, wysokość w kalenicy- 9 m, kąt nachylenia dachu- 20-45 s...

Koninko (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

756 350 PLN (350 zł/m2)

-
-
2161 m2
-
12001911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17932453 12001911 NOWOCZESNA POWIERZCHNIA BIUROWA, ŚCISŁE CENTRUM, GARBARY NA WYNAJEM- 300 mkw powierzchni biurowej w biurowcu z końcówki lat 90 tych, zlokalizowanym w sąsiedztwie Starego Rynku, Garbar, Istnieje możliwość wydzierżawienia całości lub części powierzchni...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

15 190 PLN (49 zł/m2)

6
1
310 m2
1998
12060003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 523844 12060003 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO-USŁUGOWĄ, ok 20 SEGMENTÓWOferujemy teren położony w północnej części Swarzędza z łatwym dojazdem, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, jest podzielony na działki, oraz w trakcie wtórnych podziałówIstnie...

Swarzędz (Swarzędz północ) (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

4 600 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
37094 m2
-
12195127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 83760 12195127 Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja,  Dlaczego właśnie tutaj??Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

650 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
9500 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
13895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2202573 13895753 Polecam działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu wiejska rezydencja,  Dlaczego właśnie tutaj??Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe i r...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

550 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
8000 m2
-