• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 840

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15891148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe M na Ratajach po remoncie 27889863 15891148 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i wyjątkowo klimatycznego mieszkania o powierzchni 58,50 m², położonego na poznańskich Ratajach. To nieruchomość urządzona z wyczuciem, gustem i dbałością o detale, która już od progu daje p...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15896046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966045 15896046 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Lubonia przy ul. Wirowskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających połączenia ciszy, zieleni oraz szybkiego dostępu do Poznania...

Luboń (Żabikowo) (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 300 000 PLN (7 879 zł/m2)

5
2
165 m2
2017
15443852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalny, 3-pokojowy układ, Winogrady 18680040 15443852 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, położonego na renomowanym i nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Winogrady w Poznaniu, przy ulicy Wilczak. To propozycja skierowana do osób, które poszukują komfortowego miejsca d...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

839 000 PLN (14 466 zł/m2)

3
1
58 m2
2020
15886764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje nowe biuro na Łazarzu! 27766575 15886764 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 84,54 m², położonego w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej. To przestrzeń idealna dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do prowadzenia działalno...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

725 000 PLN (8 631 zł/m2)

3
-
84 m2
1933
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15754247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25229269 15754247 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Chodzieży: - powierzchnia: 59,86 m2 - układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielnie WC, przedpokój - okna: PCV panor...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

3
-
59 m2
1991