• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 853

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15509119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z wielkim potencjałem!! 20116312 15509119 Natalia GroździejSpecjalista ds. nieruchomościTel. 513-383-144Na sprzedaż dom o powierzchni 95m2, który składa się z dwóch sypialni, przestronnego pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz łazienką. Do nieruchomości przynależą również pomieszczenia...

Tarnówka (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

175 933 PLN (1 852 zł/m2)

3
1
95 m2
1970
15861004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194973 15861004 Nowa atrakcyjna oferta !Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży siedliska w Głębocku gmina Murowana Goślina. Na dwóch działkach, stanowiących całość gospodarczą posadowiono budynek mieszkalny jednorodzinny dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 8...

Głębocko (Wielkopolskie, gm. Murowana Goślina)

1 400 000 PLN (16 471 zł/m2)

3
1
85 m2
1997
15811613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26439007 15811613 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Janikowie, gmina Swarzędz w pobliżu Auroklubu Poznańskiego Ligowiec.Działka w chwili obecnej zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, z przylegającą halą magazynowo-produkcyjną (w...

Janikowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

2 500 000 PLN

-
-
4869 m2
-
15894234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933771 15894234 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 4 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 4 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

530 000 PLN (9 464 zł/m2)

1
-
56 m2
-
15876444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27537400 15876444 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego w Chojnie - Błota Małe 9, gmina Wronki. Na dwóch działkach (pow. 1,61 ha i 0,3 ha) stanowiących całość gospodarczą posadowiono budynek mieszkalny parterowy jednorodzinny z 1911r. o powier...

Chojno-Błota Małe (Wielkopolskie, gm. Wronki)

969 000 PLN (4 405 zł/m2)

3
1
220 m2
1911