• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 859

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15895220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27960769 15895220 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W RYCZYWOLE Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa w Ryczywole o pow. 8 300 m 2 . Działka płaska, nieogrodzona. Zgodnie z Uchwałą z 2020 roku w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania...

Ryczywół (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

332 000 PLN

-
-
8300 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15895170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27959942 15895170 NA SPRZEDAŻ NOWY DOM, GĘBICE GM. CZARNKÓW Przedmiotem oferty jest nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym - w trakcie budowy. Dom w stanie surowym otwartym, dach zamknięty - pokryty dachówką ceramiczną. Działka o powierzch...

Gębice (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

440 000 PLN (2 404 zł/m2)

5
2
183 m2
2025
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 REZERWACJA Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i cic...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005