• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 894

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15888297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807816 15888297 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15888620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818558 15888620 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15865928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27305764 15865928 Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda d...

Łowyń (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

1 200 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
227 m2
2025
15863802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256635 15863802 Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń Twoje własne M na Osiedlu LeśnymMam do sprzedania 46,5-metrowe mieszkanie w Koziegłowach, które jest idealną bazą pod Twój własny projekt.Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?To nie jest ciemna klitka. To mieszkani...

Koziegłowy (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
1991
15648667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23274122 15648667 Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość - dom wolnostojący w podpoznańskim Kiekrzu. Na jednym poziomie jest duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło w całym domu i z otwartą kuchnią. Są też aż trzy sypialnie i fajna, zr...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

980 000 PLN (10 208 zł/m2)

4
1
96 m2
2012