• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 875

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15819835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649951 15819835 Przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 1 piętrze w dogodnej lokalizacji na Winogradach w Poznaniu.Lokalizacja:- mieszkanie znajduje się w otoczeniu pełnej infrastruktury, w pobliżu dostępne są: sklepy, restauracje, park, pływalnia ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (12 208 zł/m2)

2
1
56.52 m2
2013
15781133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25821526 15781133 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic miasta! W okolicy tętniące życiem kawiarnie, restauracje i sklepy, a jednocześnie dużo zieleni.• Spacerem do Parku Sołackiego i terenów rekreacyjnych nad Jeziorem Rusałka• Blisko prz...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

2
1
55 m2
2001
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 ŁADNE DWU POKOJOWE Z BALKONEM WINDA Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze eleganckiego...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, 2 garaże Lusówko, gm. Tarnowo PodgórnePolecam jako funkcjonalną ,,kostkę'' z przyziemiem gospodarczym i dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w je...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15893393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 92 m², 3 pokoje, balkon, garaż 27910110 15893393 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m², położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. Nieruchomość łączy wysoki stand...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 520 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
2
92 m2
2019
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019